Pro Combi hřeben pro psy Show Tech 19 cm

Pro Combi hřeben pro psy Show Tech 19 cm

Ideální pro česání malých a středně velkých psů.

275 Kč
bez DPH 227.27 Kč

skladem
Odesíláme do 2 pracovních dní od uhrazení objednávky. U produktů na míru do 10 pracovních dní od uhrazení objednávky

Pro Combi je standardní, přesto robustní a pevný, celokovový hřeben na česání i stříhání psů s 3,2 cm dlouhými, kuželovitými zuby, umožňují česání bezpečně bez zranění psa.

Zuby jsou kónické a na špičce o něco jemnější, snáze proniknou skrz a hluboko do jakékoli srsti, dokonce i té hustější, a blízko kůže. Zuby jsou vyrobeny z vysoce kvalitní, pevné a odolné oceli s chromovaným povrchem.

Máte tak vždy po ruce dva typy hřebenů (jemný a hrubý). Ideální pro česání malých a středně velkých psů a pro většinu obecných stříhání.

Rozměry: Rozestupy mezi zuby jemná část 1,1 mm - Rozestupy mezi zuby hrubá část 2,2 mm - Délka hřebenu : 19 cm - Délka zubů: 3,2 cm - Šířka zubů: 1,3 mm - Hmotnost: 50 g* - Zaoblený hřebenový hřbet. Všechny míry jsou přibližné. 

Návod k použití: Pro každodenní použití - Ideální pro zjištění, že po vykartáčování nezůstala srst zacuchaná a byly odstraněny všechny odumřelé chlupy. Před stříháním - Česejte ve směru růstu srsti. Pro nadzvednutí srsti před stříháním držte hřeben na jednom konci mezi palcem a ukazováčkem a česejte srst směrem nahoru.