O Nás

Pořídíte si psa, s naším prvním Silken Windhoundem Colombem jsme zjistili, že jen tak něco obyčejného na toho krasavce, jeho veličenstva chrta prostě nenavěsíte.
Pak se přidala do smečky ségra Corona přezdívkou Cora.de.Pipi, která se na rozdíl od noblesáka vyválí ve všem, co potká.
Krásné bílé a světlé obojky bylo potřeba nahradit něčím jiným, ideálně hned po vycházce omyvatelným, aby se spláchl smrad, bláto, baktérie a já nevím, co všechno a zůstalo to pořád jako nové, což u většiny materiálů není reálné, je to spotřební materiál.
Doba covidu a zavřených obchodů nám navíc pro krácení chvílí umožnila projíždět weby a eshopy s nabídkou tolik pěkných věcí, že bychom zásobili min pár útulků.
Vybrala bych si na každý den a 100let dopředu, konečně bychom k sobě ladili. Pes je stejná módní ikona jako hodinky nebo v dnešní době tetování.
Ano, ne pro všechny! Ale u nás to máme prostě jinak.
Netem vládnou biotanové produkty, prý nějaké speciální PVC a MADRONA COLLARS začíná s barevnými jednoduchými motivy,
krása, to chci, to musím mít, aha z USA , to clo a dovoz je dost cenově nereálné, až zlatě předražené.
Umíme být kreativní v mnoha věcech, ale Picasso nejsme. A tady nastal ten zlom! Touha po malovaných obojkách a na tomto super biothanovým materiálu.
Myšlenka před létem 2022 uzrála natolik, že jsme oslovili online pár lidi, grafiků, dodavatelů, a začali tvořit další psí eshop.
Nevím, zda by to úplně shlédlo světlo světa, kdyby nebylo mého partnera Víťase, BI a seniorního programátora, co se chce odreagovat a možná i ode mě mít pokoj, tak nám napsal web na míru. Vývoj je za pochodu, věci se tvoří dle požadavků, vašich reakcí a počtem přibývajících produktů.
Věříme ale, že po proklikání našich unikátních vlastních designů, se u některých produktů pozastavíte právě s pocitem WOW.
A budete se k nám pravidelně vracet nejen na kukačku, ale hlavně proto, že chcete něco víc, než jen obojek!


Děkujeme vám za vaši podporu
Alena