No More Tear Stains Show Tech 250 ml

No More Tear Stains Show Tech 250 ml

K odstranění slzných skvrn, pro kompletní péči o oči a kolem nich, ale také pro zbavení se nahnědlých skvrn na vousech a mezi prsty vašeho parťáka.

305 Kč
bez DPH 252.07 Kč

skladem
Odesíláme do 2 pracovních dní od uhrazení objednávky. U produktů na míru do 10 pracovních dní od uhrazení objednávky

No More Tear Stains pomáhá odblokovat oteklé slzné kanálky. 

Proč má váš parťák slzné skvrny? Načervenalé skvrny jsou ve skutečnosti způsobeny slzením očí a nadměrnou tvorbou slz. Všechno začíná ucpaným slzným kanálkem. Slzy mají nízké pH, což znamená, že jsou slabě kyselé. Pokud slzy zůstanou na srsti po celou dobu, srst kolem očí odumře a zhnědne.

Slzné skvrny mohou souviset s mnoha různými problémy:

Alergie na potraviny nebo nevhodná strava. Jakmile pes s potravinovou alergií změní svůj jídelníček na krmivo bez obilí, problém bývá většinou vyřešen. 

Zuby nebo infekce ucha. 

Genetické problémy, jako jsou zarůstající řasy, obrácená víčka, mělké oční důlky nebo krátký nos. 

Produkce slz může být důsledkem podráždění očí nebo neschopností očí slzy vypustit, protože odtokové otvory v blízkosti očí jsou příliš malé. 

Návod k použití: Doporučeno pro všechna plemena psů, zejména pro ty s krátkým čumákem. Stačí nakapat přípravek do oka a kolem něj. Vyčistěte a osušte bavlněným hadříkem nebo tamponem nebo použijte ubrousek. Používejte alespoň jednou denně. V závažných případech ho můžete použít dokonce dvakrát..