Lesk + rozčesávací sprej pro psy Yuup 150 ml HOME

Lesk + rozčesávací sprej pro psy Yuup 150 ml HOME

Dvousložkový rozčesávací sprej pro psy, snižuje nechtěný objem u dlouhé srsti, pomáhá předcházet opětovnému cuchání.

295 Kč
bez DPH 243.80 Kč

skladem
Odesíláme do 2 pracovních dní od uhrazení objednávky. U produktů na míru do 10 pracovních dní od uhrazení objednávky

Dvousložkový rozčesávací sprej.

Dodává srsti extrémní ochranu před škodlivými prvky, jako je slunce, slaná voda, chlor, znečištění, kartáčování a sušení.

Bez alkoholu, obohacené o jemné silikony pro suchý a lehký pocit.

Využívá inovativní techniku kombinace působení dvou specifických složek, které se smísí protřepáním láhve před použitím. Obě fáze se dočasně spojují v komplex antioxidačních vitaminů C + E + panthenolu, kvaternizovaného keratinu, kreatinu a ochranných složek pro lehké rozčesávání a restrukturalizaci. 

Návod k použití: Před a při použití protřepejte, aby se obě složky spojily v jednu. Pro usnadnění česání při sušení naneste na mokrou srst, při česání za sucha naneste rovnoměrně. Neoplachuje se. 

INGREDIENTS: AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXAne, DIMETHICOne, PEG-4ne HYDROGENATED CASTOR OIL, LINUM USITATISSIMUM (LINSEED) SEED EXTRACT, BAMBUSA VULGARIS SAP EXTRACT, HYDROLYZED KERATIN, GLYCERIN, LAURDIMONIUM HYDROXYPROPYL HYDROLYZED KERATIN, ASCORBYL PALMITATE, PANTHENOL, LAURETH 4, TOCOPHERYL ACETATE, CETRIMONIUM CHLORIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, PHENOXYETH1L, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL ALCOHOL , CI 1720ne (RED 33), CI 4209ne (BLUE 1), PARFUM (FRAGRANCE).